Розклад занятть

Виберіть населений пункт:

с.м.т. Ювілейне

Середня школа №1

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Жидченко Світлана Миколаївна настільний теніс 14:35-16:05 15:15-16:45 14:35-16:05 - - - -
Жидченко Світлана Миколаївна настільний теніс 16:20-18:35 - 16:20-18:35 - 16:20-18:35 - -
Івашина Юрій Георгійович футбол - 14:30-16:45 - - - 8:30-10:45 8:30-10:45
Івашина Юрій Георгійович футбол - - - 14:30-16:45 - 10:45-13:00 10:45-13:00

Початкова школа №2

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Полупанов Анатолій Кузьміч настільний теніс - 15:00-17:15 - 15:00-17:15 - 10:00-12:15 -
Жидченко Світлана Миколаївна настільний теніс 13:00-14:30 - 13:00-14:30 - 13:00-14:30 - -
Жидченко Світлана Миколаївна настільний теніс - 13:45-15:15 - 13:45-15:15 14:35-16:05 - -
Мейта Яна Юрївна легка атлетика 14:10-15:15 - 16:30-17:15 15:45-16:55 14:05-15:15 - -
Мейта Яна Юрївна легка атлетика 15:45-16:30 15:45-16:30 14:10-15:15 - 15:45-16:30 - -
Мейта Яна Юрївна легка атлетика - 14:05-15:15 15:45-16:30 14:10-15:15 16:30-17:15 - -
Мейта Яна Юрївна легка атлетика 16:30-17:35 12:00-13:10 - - - - -
Мейта Яна Юрївна легка атлетика - 16:30-17:35 - 12:00-13:10 - - -

Дитячий садочок "Червона шапочка"

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Єгорова Тетяна Петрівна легка атлетика 8:00-8:45 11:45-12:05 - 8:00-8:45 11:45-12:05 - 8:00-8:45 - -
Єгорова Тетяна Петрівна легка атлетика 8:45-9:30 12:05-12:25 - 8:45-9:30 12:05-12:25 - 8:45-9:30 - -
Єгорова Тетяна Петрівна легка атлетика 9:30-10:15 12:25-12:45 - 9:30-10:15 12:25-12:45 - 9:30-10:15 - -
Єгорова Тетяна Петрівна легка атлетика 10:15-11:00 - - - 10:15-11:00 - -
Єгорова Тетяна Петрівна легка атлетика 11:00-11:45 - - - 11:00-11:45 - -

Горянівка

Горянівська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Легеза Ігор Сергійович футбол 14:30-16:00 16:00-17:30 - - 15:00-16:30 - -
Сесь Лариса Вікторівна легка атлетика 12:30-14:00 - 12:30-14:00 12:30-14:00 - - -
Сесь Лариса Вікторівна легка атлетика 14:05-15:35 - 14:05-15:35 14:05-15:35 - - -
Сесь Лариса Вікторівна легка атлетика 15:40-17:10 - 15:40-17:10 15:40-17:10 - - -

Зоря

Зорянська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Вербицький Сергій Анатолійович футбол - 13:05-15:10 - 14:05-15:20 - - -
Вербицький Сергій Анатолійович футбол 14:05-15:20 - 14:05-16:15 - - - -

Кіровське

Кіровська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Ткаченко Євген Євгенович футбол 15.30-17.00 - 17.00-18.30 - 15.30-17.00 - -
Шатило Тетяна Анатольївна баскетбол - 15.30-17.00 15.30-17.00 15.30-17.00 - - -

Кіровська СШ №2

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Щогла Валетнина Григоровна легка атлетика 16.00-17.30 - - 16.00-17.30 16.00-17.30 - -

Новомиколаївка

Новомиколаївська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Руденко Василь Іванович футбол - 15:30-16:35 15:30-16:35 15:30-16:35 - - -
Руденко Василь Іванович футбол - 16:40-17:50 16:40-17:50 16:40-17:50 - - -

Олександрівка

Олександрівська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Коломієць Любов Іванівна легка атлетика 15:00-17:15 - 15:00-17:15 - 15:00-17:15 - -
Коломієць Любов Іванівна легка атлетика - 15:00-17:15 - 15:00-17:15 - 10:00-12:15 -
Репешко Олександр Федорович важка атлетика 15:00-17:15 - 15:00-17:15 - 15:00-17:15 - -

Сурсько-Литовське

Сурсько-Литовська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Височін Микола Анатолійович футбол - 15:00-16:30 - 15:00-16:30 15:00-16:30 - -

Партизанське

Партизанська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Щербатюк Валентин Григорійович футбол 15.00-16.10 15.00-16.10 - 15.30-16.35 - - -
Щербатюк Валентин Григорійович футбол 16.10-17.15 16.10-17.15 - 16.35-17.45 - - -

Підгороднє

Середня школа №2

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Забіяка Андрій Васильович баскетбол 16:00-18:15 - - 16:00-18:15 - 16:00-18:15 -

Чумаки

Чумаківська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Щитовський Анатолій Іванович футбол 16:00-17:10 16:00-17:10 16:00-17:10 - - - -
Щитовський Анатолій Іванович футбол 17:10-18:15 17:10-18:15 17:10-18:15 - - - -

Баловка

Балівська СШ

П.І.Б. керівника гуртка Вид спорту Розклад занятть
пн вт ср чт пт сб нд
Погрібний Олександр Миколайович настільний теніс - 13:45-16:00 13:45-16:00 13:45-16:00 - - -