2016-02-22 07:52:35

На тенісному подіумі без змін

Автор: Polupanov

20 лютого 2016 року на базі Ювілейної СЗШ № 1 (директор Світлана Голендяєва) та Ювілейної ПСШ № 2 (директор Валентина Полупанова) відбулися районні змагання з настільного тенісу, в рамках шкільної Спартакіади.

Після відбіркових турнірів до фіналу потрапили 10 шкільних колективів. Згідно жеребкування, команди розподілились на 3 групи, де за коловою системою визначали переможців. В результаті за головний трофей боролись минулорічні тріумфатори.

Трійка призерів

І місце – Ювілейна СЗШ (тренер Світлана Жидченко). Склад чемпіонів: Олександр Жирак, Артем Пісоцький, Єлизавета Аршинець.
ІІ місце – Балівська СЗШ (вчитель фізичної культури Олександр Погрібний). Віце – чемпіони: Аліна Шатрава, Денис Боднар, Євген Омелян.
ІІІ місце – Сурсько – Литовська СЗШ (вчитель фізичної культури Микола Височин). Склад бронзових призерів: Дмитро Давидов, Алла Дорда, Максим Гнилицький.

Слід відзначити, що настільний теніс не тільки «прижився» в учбових закладах, а й став одним з найулюбленіших видів спорту. Особливо, очевидний прогрес розвитку тенісу, в маленьких школах. Наприклад, команда Зорянської СЗШ (вчитель фізкультури Сергій Вербицький) піднялась в рейтингу з дев’ятого на четверте місце.
Вітаємо чемпіонів 2016 року і зичимо вдалого успіху на обласній першості серед майстрів малої ракетки в місті Дніпропетровську.

закрыть X

Фотографії до статті:

Призери першості Дніпропетровського району з настільного тенісуПереможці першості Дніпропетровського району з настільного тенісуПереможці першості Дніпропетровського району з настільного тенісу

Коментарі до статті

Для того щоб залишити свої коментарі
по даній статті, необхідно
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
и авторизуватися на сайті