Наші досягнення

Найкращи вихованці ДЮКФП

  1. Кабаненко О. – майстер спорту України, чемпіон Світу з футзалу серед студентів.
  2. Кузін О. – майстер спорту міжнародного класу України з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор у Пекіні.
  3. Нестеренко М. – майстер спорту міжнародного класу України з легкої атлетики, призер Чемпіонату Європи серед юніорів, призер Всесвітньої Універсіади, учасник Олімпіади в Лондоні 2012р.
  4. Дубовик З. – майстер спорту України з боротьби тхеквондо ВТФ, неодноразова Чемпіонка України, учасниця Чемпіонатів Світу та Європи серед юніорів.
  5. Кірієнко Г. – майстер спорту України з баскетболу, учасниця Чемпіонату Європи серед молоді.
  6. Кауров Е. – майстер спорту України з легкої атлетики, призер Чемпіонатів України серед юніорів, учасник Чемпіонату Європи серед юніорів.
  7. Трегубенко Н. – майстер спорту України з легкої атлетики, призер Чемпіонатів України серед юніорів та молоді.
  8. Дереза Н. – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка України серед школярів, призер Чемпіонату України серед молоді.
  9. Шульга Ю. – майстер спорту України з боротьби тхеквондо ВТФ, призер всеукраїнських та міжнародних змагань.
  10. Кім К. – майстер спорту України з боротьби тхеквондо ВТФ, чемпіонка України серед юніорів.
  11. Чикольба Ю. – майстер спорту України з боротьби тхеквондо ВТФ, неодноразова призер Чемпіонатів України, учасниця Всесвітньої Універсіади.
  12. Євка Ю. – майстер спорту України з боротьби тхеквондо ВТФ, чемпіонка Чемпіонату України серед юніорів.
  13. Сидоренко В. – кандидат у майстри спорту України з боротьби тхеквондо ВТФ, чемпіон України серед кадетів.
  14. Грачов Ю. – кандидат у майстри спорту України з боротьби тхеквондо ВТФ, чемпіон України серед кадетів.
  15. Сокольський С. – гравець ФК «Дніпро» Дніпропетровськ.
  16. Сорбіненко С. – гравець ФК «Металург» Запоріжжя
  17. Коробко Д. – гравець ФК «Таврія» Сімферополь
  18. Вілісов О. – гравець ФК «Дніпро-2» Дніпропетровськ

Рейтинг
ДЮКФП Дніпропетровського району серед ДЮСШ
сільських районів Дніпропетровської області

2005 р. – 4 місце
2006 р. – 5 місце
2007 р. – 5 місце
2008 р. – 1 місце
2009 р. – 4 місце
2010 р. – 7 місце
2011 р. – 5 місце
2012 р. – 6 місце